Spotkania dzieci, młodzieży i ich rodziców


VI spotkanie klubu dla dzieci i młodzieży z afazją oraz ich rodziców w Krakowie-19.05.2023

19 maja odbyło się już VI spotkanie klubu dla dzieci i młodzieży z afazją oraz ich rodziców.

Tego dnia mieliśmy zaszczyt gościć dwie dorosłe osoby z afazją, które odważnie pokonały wiele trudności związanych z tym zaburzeniem. Opowiedzieli zebranym rodzicom o swojej życiowej drodze, aktualnych wyzwaniach oraz o wpływie, jaki afazja ma na ich codzienne funkcjonowanie. Rodzice z uwagą słuchali naszych gości i aktywnie zadawali im pytania.

W tym czasie, w sąsiedniej sali, dzieci beztrosko bawiły się razem. Podczas organizowanych przez naszą panią Animatorkę zabaw integracyjnych, nawiązywały nowe relacje. Wspólne zabawy przyczyniły się do tworzenia przyjaznej atmosfery, sprzyjającej wzajemnej akceptacji i zrozumieniu.

To spotkanie było nie tylko okazją do cennych rozmów i wymiany doświadczeń, ale również do umocnienia więzi między rodzinami dotkniętymi afazją. Każde takie wydarzenie w klubie daje nam możliwość wzajemnego wsparcia, dzielenia się radami i odkrywania nowych perspektyw.

Jesteśmy wdzięczni naszym gościom za podzielenie się swoimi historiami oraz wszystkim uczestnikom spotkania za zaangażowanie i otwarte serca. Dzięki temu, możemy kontynuować naszą misję wspierania dzieci i młodzieży z afazją oraz ich rodzin.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie, które pozwoli nam rozwijać się i dzielić się wzajemnym wsparciem.


V spotkanie klubu dla dzieci i młodzieży z afazją oraz ich rodziców w Krakowie-21.04.2023

W Krakowie odbyło się kolejne długo wyczekiwane spotkanie klubu dla dzieci i młodzieży z afazją oraz ich rodziców, na które licznie przybyli rodzice z dziećmi. Na spotkanie zaproszono specjalistki ze Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi https://poradnia-psychologiczna.com/– Annę Pasek (psycholog, logopeda) oraz Martę Bujas (logopeda). Na początku spotkania panie przedstawiły, jak Poradnia pomaga dzieciom z niedokształceniem mowy o typie afazji i omówiły dostosowania podczas egzaminów ósmoklasisty i matury, a także odpowiedziały na pytania ze strony rodziców. Później rozpoczęła się żywa dyskusja pomiędzy wszystkimi uczestnikami. Dzieci natomiast, pod czujnym okiem pań Animatorek, bawiły się w sali obok, korzystając z przyjaznej i życzliwej atmosfery, w której podejmowały różne aktywności. Następne spotkanie zaplanowano na maj i serdecznie zapraszamy  wszystkich zainteresowanych.


VII spotkanie klubu dla dzieci i młodzieży z afazją oraz ich rodziców w Łodzi-21.04.2023

21.04.2023r. odbyło się 7 spotkanie Klubu dla Dzieci i Młodzieży z afazją oraz Ich Rodziców organizowane przez Stowarzyszenie Razem Rozkodujmy Afazję oraz ZAfazjąNaSportowo. Jak zawsze gościło nas Centrum Wspólnie (Spilno) UNICEF https://www.facebook.com/profile.php?id=100086731981495) w Łodzi przy ul. Tuwima 17a, nasze dzieci i młodzież mogła beztrosko bawić i integrować się. W pierwszej części trenerzy PSA – Professional Swimming Academy https://www.facebook.com/PSAszkolka przeprowadzili super pogadankę i przekazali wszystkim uczestnikom niespodziankę – voucher na lekcję pływania. Dla rodziców mieliśmy szybki kurs refleksologii i masażu. Dzięki uprzejmości szkoliła nas P. Katarzyna Kłodawska. Pokazała nam jak dotyk i masaż może nam i naszym dzieciom pomóc. Na dzieci i młodzież jak zawsze czekały gry i zabawy. Dziękujemy również naszym dobrym duszom – Julii i Małgorzacie za czuwanie i zabawę z naszymi pociechami. Jak zawsze liczymy, że kolejne spotkanie będzie równie interesujące.


VI spotkanie klubu dla dzieci i młodzieży z afazją oraz ich rodziców w Radomiu-15.04.2023

15 kwietnia 2023r. (sobota) o godzinie 11:00 w Instytucie Miejskim w Radomiu przy u. Rwańskiej 15 ((Kamienica Deskurów) odbyło się VI spotkanie Klubu dla dzieci oraz młodzieży z afazją i ich rodziców. Kolejny raz dzieciom atrakcje zapewniła Studencka Organizacja Wolontariatu AHNS w Radomiu. Powstały piękne budowle z klocków i nowego „życia” nabrały pomalowane przez dzieci kamienie. Ponadto dzieciom zajęły czas układanki, puzzle, kolorowanki, kręgle, gry planszowe oraz czytanie bajem z animacją. W tym czasie rodzice wymieniali się doświadczeniami, wspierali wzajemnie a następnie wzięli aktywny udział w pogadance „Jak wspierać dziecko z afazją?”. Dziękujemy Pani Paulinie Porębskiej (neurologopedzie, pedagogowi specjalnemu, oligofrenopedagogowi, surdopedagogowi, nauczycielowi akademickiemu).


II spotkanie klubu dla dzieci i młodzieży z afazją oraz ich rodziców w Warszawie-14.04.2023

Wczoraj kolejny raz spotkaliśmy się w Miasto Stołeczne Warszawa z dziećmi z afazją i ich rodzicami. Świetnie spędzony czas przez dzieci na grach i zabawach. Rodzice dyskutowali w swoim gronie. Gościem specjalnym był Jacek Zalewski ze Stowarzyszenie Dobra Wola


II spotkanie klubu dla dzieci i młodzieży z afazją oraz ich rodziców w Poznaniu-07.04.2023

W piątek, 7 kwietnia odbyło się kolejne spotkanie klubu dla dzieci z afazją i ich rodziców w Poznaniu. Dzieci uczestniczyły w grach i zabawach organizowanych przez nauczycieli szkoły oraz członkinie koła naukowego logopedii z UAM. 


V spotkanie klubu dla dzieci i młodzieży z afazją oraz ich rodziców w Radomiu-18.03.2023

18 marca 2023r. w Radomiu odbyło się kolejne spotkanie Klubu dla dzieci
i młodzieży z afazją oraz ich rodziców. Dzieci brały udział w animacjach i zajęciach sensoplastycznych, przeprowadzonych przez Studencką Organizację Wolontariatu Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu. Rodzice wysłuchali w tym czasie prelekcji Pani Anety Madziary „Dziecko z orzeczeniem o kształceniu specjalnym w systemie edukacji”.


VI spotkanie klubu dla dzieci i młodzieży z afazją i ich rodziców w Łodzi-17.03.2023

17.03.2023r. odbyło się 6 spotkanie Klubu dla Dzieci i Młodzieży z afazją oraz Ich Rodziców organizowane przez Stowarzyszenie Razem Rozkodujmy Afazję oraz ZAfazjąNaSportowo. Dzięki uprzejmości Centrum Wspólnie (Spilno) UNICEF https://www.facebook.com/profile.php?id=100086731981495) w Łodzi przy ul. Tuwima 17a, nasze dzieci i młodzież mogła beztrosko bawić i integrować się. W pierwszej części trenerzy PSA – Professional Swimming Academy https://www.facebook.com/PSAszkolka) przeprowadzili super pogadankę i przekazali wszystkim uczestnikom niespodziankę – voucher na lekcję pływania. W drugiej części – Aleksandra Skałecka https://www.facebook.com/profile.php?id=100000093923629) przekazała najważniejsze informacje dla naszych rodziców z wykładów i warsztatów będących częścią III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Afazja rozwojowa- droga przez diagnozę, terapię i edukację” Na dzieci i młodzież jak zawsze czekały gry i zabawy. Dziękujemy również studentkom https://www.facebook.com/kolologopedyczne) za czuwanie, opiekę i zabawy z dziećmi. Rodzice w tym czasie przy kawie i herbacie, mogli wymieniać się doświadczeniami. Rozmowom nie było końca. Liczymy, że kolejne spotkanie będzie równie intensywne i owocne.


Inauguracja klubu dla dzieci i młodzieży z afazją oraz ich rodziców w Warszawie-10.03.2023

10 marca odbyło się inauguracyjne spotkanie klubu dla dzieci z afazją i ich rodziców w Warszawie. Czas dzieciom zapewniły członkinie Naukowego Koła Logopedycznego przy Uniwersytecie Warszawskim.


Inauguracja klubu dla dzieci i młodzieży z afazją oraz ich rodziców w Poznaniu-03.03.2023

Mamy to!!! Klub dla dzieci z afazją i ich rodziców w Poznaniu! Klub ma na celu wsparcie dzieci z afazją i ich rodziców poprzez organizowanie spotkań, warsztatów i zabaw terapeutycznych. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu klubowi dzieci z afazją zyskają nowych przyjaciół, a ich rodzice będą mieli okazję wymienić się doświadczeniami i poradami. Chcemy, aby klub stał się miejscem pełnym pozytywnej energii i wsparcia dla całych rodzin. Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na spotkanie


IV spotkanie klubu dla dzieci i młodzieży z afazją i ich rodziców w Krakowie-24.02.2023

Za nami już czwarte spotkanie klubu dla dzieci i młodzieży z afazją i ich rodziców w Krakowie.  Tradycyjnie i tym razem było bardzo emocjonująco, zarówno wśród rodziców jak i dzieci. Tym razem odwiedzili nas wyjątkowi goście. Wielkim, czerwonym autem przyjechali specjalnie do najmłodszych klubowiczów Strażacy z  pobliskiej jednostki ratowniczo-gaśniczej nr 6 http://www.dzielnica12.krakow.pl/dzk/pspstart.htm Podczas spotkania zaprezentowali możliwości techniczne pojazdu. Każde dziecko  miało możliwość m.in. potrzymać wąż strażacki, przymierzyć hełm, obejrzeć wyposażenie i zakamarki wozu strażackiego. Kolejnym etapem spotkania był pokaz udzielania pierwszej pomocy z wykorzystaniem fantoma. Strażacy przypomnieli dzieciom o wszystkich najważniejszych zasadach postępowania w sytuacji zagrożenia życia i odpowiedzieli na wszystkie nurtujące dzieci pytania. Każde dziecko mogło przez chwilę poczuć się jak prawdziwy strażak. Na koniec spotkania zostało zrobione pamiątkowe zdjęcie. Po wyjściu Strażaków dzieci swobodnie bawiły się zabawkami i pod okiem Pań Animatorek integrowały się podczas wspólnej zabawy. W czasie kiedy dzieci świetnie się bawiły, obok rodzice popijając gorącą kawę intensywnie rozmawiali, wymieniali się doświadczeniami, udzielali sobie rad i wzajemnie wspierali. Czas jak zawsze upłynął bardzo szybko ale naładowani pozytywnymi emocjami czekamy na kolejny raz, kiedy będziemy mogli znów w przyjaznej atmosferze spędzić ze sobą miłe chwile.

Serdecznie dziękujemy Strażakom z  Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 6 w Krakowie https://www.facebook.com/jrg6krakow/ za wsparcie działalności krakowskiego klubu.


V spotkanie klubu dla dzieci i młodzieży z afazją i ich rodziców w Łodzi-17.02.2023

17. 02.2023r. odbyło się 5 spotkanie Klubu dla Dzieci i Młodzieży z afazją oraz Ich Rodziców organizowane przez Stowarzyszenie Razem Rozkodujmy Afazję oraz ZAfazjąNaSportowo. Dzięki uprzejmości Centrum Wspólnie (Spilno) UNICEF https://www.facebook.com/profile.php?id=100086731981495) w Łodzi przy ul. Tuwima 17a, nasze dzieci i młodzież mogła beztrosko bawić i integrować się. Na dzieci i młodzież czekały gry i zabawy. Rodzice w tym czasie przy kawie i herbacie, mogli spotkać się z dorosłymi Afatykami i dowiedzieć się jak im się żyje, gdzie pracują, jakie mają hobby oraz o czym jeszcze marzą. Poza tym rozmowom nie było końca. Liczymy, że kolejne spotkanie będzie równie intensywne i owocne.


II spotkanie klubu dla dzieci i młodzieży i ich rodziców we Wrocławiu – 17.02.2023

11 lutego już po raz drugi odbyło się we Wrocławiu spotkanie Klubu dla dzieci i młodzieży z afazją i ich rodziców, organizowane i prowadzone przez Stowarzyszenie Razem Rozkodujmy Afazję. Było bardzo intensywnie i kolorowo. Rodzice w spokoju rozmawiali sobie o sprawach ważnych i błahych, a dzieci, pod okiem członkini Stowarzyszenia RRA Agnieszki i dwóch wspaniałych pomocników, spędzały wspólnie czas. Najpierw przygotowywały baloniki, maski oraz układy taneczne, potem się przebierały, żeby w końcu pobawić się na balu karnawałowym. Oj, działo się. Z tego już zdjęć nie mamy, bo się w tańce mocno zaangażowaliśmy. Wspaniale jest spotykać się razem i czerpać od siebie moc i radość na kolejne dni.


IV spotkanie klubu dla dzieci i młodzieży i ich rodziców w Radomiu – 04.02.2023

4 lutego 2023r. odbyło się czwarte spotkanie Klubu dla dzieci i młodzieży z afazją oraz ich rodziców. Frekwencja dopisała w Centrum Organizacji Pozarządowych. Dzieci dobrze bawiły się pod opieką członkini Stowarzyszenia Kasi z Krakowa i z Margolcia Kraina Zabaw. Był czas na gry stolikowe, kolorowanki, układanie klocków, gry zręcznościowe, zabawy z chustą animacyjną i wiele innych. Dzieci podczas różnych aktywności miały możliwość w sprzyjających warunkach nawiązać koleżeńskie relacje. W międzyczasie przez cztery godziny rodzice otrzymali ogrom wiedzy o orzeczeniu o kształceniu specjalnym. Dziękuję Pani Annie Zgrzebniak za bezcenną dawkę wiedzy.


II spotkanie klubu dla dzieci i młodzieży i ich rodziców w Toruniu – 20.01.2023

W dniu 20 stycznia odbyło się w Toruniu spotkanie klubu dla dzieci z afazją i ich rodziców, które okazało się być bardzo udanym wydarzeniem. Dzieci miały okazję bawić się i grać razem, podczas gdy rodzice mieli czas, aby wymienić poglądy i opinie z innymi rodzicami, którzy mają podobne doświadczenia.
W trakcie spotkania, dzieci miały wiele możliwości, aby wykorzystać swoje umiejętności językowe w kontekście zabawy i nauki. Organizatorzy przygotowali różne gry i zabawy, które pozwalały dzieciom na interakcję z innymi dziećmi i na naukę poprawnego wypowiadania się. Rodzice mieli również okazję do rozmów i wymiany doświadczeń. Mogli porozmawiać z innymi rodzicami na temat swoich wyzwań i problemów związanych z afazją u swojego dziecka. Spotkanie zakończyło się dyskusją na temat możliwych działań i sposobów, jakie można wykorzystać, aby pomóc dzieciom z afazją w ich codziennym życiu. Spotkanie było ciepłe i przyjazne, a uczestnicy byli zadowoleni z okazji, aby spotkać się i porozmawiać z innymi ludźmi, którzy rozumieją, jakie są wyzwania związane z afazją. Z pewnością takie spotkania są ważne dla rodziców i dzieci, ponieważ dają im możliwość wzajemnego wsparcia i pomocy, a także uczą dzieci, jak korzystać z języka w kontekście zabawy i nauki.


IV spotkanie klubu dla dzieci i młodzieży z afazją i ich rodziców w Łodzi-13.01.2023

13.01.2023r. – w zmienionej lokalizacji – odbyło się 4 spotkanie Klubu dla Dzieci i Młodzieży z afazją oraz Ich Rodziców organizowane przez Stowarzyszenie Razem Rozkodujmy Afazję oraz ZAfazjąNaSportowo. Dzięki uprzejmości Centrum Wspólnie (Spilno) UNICEF https://www.facebook.com/profile.php?id=100086731981495) w Łodzi przy ul. Tuwima 17a, nasze dzieci i młodzież mogła beztrosko bawić i integrować się. Były gry i zabawy, zakończone wspólnym robieniem masek karnawałowych. Rodzice w tym czasie przy kawie i herbacie rozmawiali i wymieniali się doświadczeniami. Zarówno rodzice i dzieci nie mogli rozstać się. Mamy nadzieję, że kolejne spotkanie będzie równie miłe i owocne.


III spotkanie klubu dla dzieci i młodzieży i ich rodziców w Krakowie – 13.01.2023

W ostatni piątek odbyło się już trzecie spotkanie klubu dla dzieci i młodzieży z afazją i ich rodziców
w Krakowie. Odczarowaliśmy datę 13 w piątek i wbrew wszystkim przesądom uznajemy,  że był to dobrze spożytkowany czas. Miło nam było gościć zarówno „ starych bywalców” jak i nowe osoby. Poruszonych tematów było wiele, a czas jak zwykle bardzo szybko minął. Rodzice prowadzili ożywioną dyskusję, 
a w sali obok dzieci integrowały się  podczas różnorodnych zabaw. Za miesiąc zapraszamy na kolejne spotkanie.


III spotkanie klubu dla dzieci i młodzieży i ich rodziców w Radomiu- 7.01.2023

7 stycznia 2023r. w Radomiu miało miejsce kolejne spotkanie Klubu dla dzieci i młodzieży oraz ich rodziców w Radomiu. Dzieci bawiły się doskonale pod opieką animatorki oraz kolorowały kartonowy domek. Rodzice w tym czasie wymieniali się doświadczeniami, wspierali oraz wysłuchali pogadanki zaproszonej neurologopedki Agaty.


II spotkanie klubu dla dzieci i młodzieży i ich rodziców w Krakowie – 16.12.2022

Za nami już drugie spotkanie Krakowskiego klubu dla dzieci i młodzieży i ich rodziców z afazją. Tym razem odwiedzili nas zaproszeni goście. Jednym z nich była doświadczona i ceniona neurologopedka, specjalizująca się w pracy z dziećmi z afazją p. Elżbieta Drewniak-Wołosz, współautorka poradnika „Dziecko afatyczne w szkole i przedszkolu”. Pani Elżbieta udzieliła zebranym ważnych wskazówek w pracy z dziećmi. Dorośli mieli kolejną okazje podzielenia się swoimi rozterkami i pochwalenia się małymi i dużymi sukcesami. Możliwość spojrzenia na dzieci z różnych perspektyw była bardzo cennym doświadczeniem. Na najmłodszych czekała założycielka Stowarzyszenia Sportów Kynologicznych Wild Dogs Team p. Monika Dobrowolska ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi. Dzieci nawiązały pozytywne relacje ze sobą oraz Laną i Redem, zobaczyły interesujące gadżety i poznały ciekawostki dotyczące życia psów. Na koniec zrobiły pamiątkowe zdjęcie. Czas szybko minął jak to zwykle bywa gdy jest dobra zabawa. Na szczęście już w styczniu zaplanowane jest kolejne spotkanie,  na które serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.


Inauguracja klubu dla dzieci i młodzieży z afazją i ich rodziców we Wrocławiu- 10.12.2022

10 grudnia w Gabinecie terapeutyczno-logopedycznym LogAfa odbyła się inauguracja Wrocławskiego klubu dla dzieci i młodzieży z afazją oraz ich rodziców. Rodzice mieli szansę poznać się i wymienić doświadczeniami, natomiast dzieci spędziły ze sobą czas na wspólnych zabawach pod okiem Pani terapeutki Ani. Mamy nadzieję, że kolejne spotkanie odbędzie się niedługo!


Inauguracja klubu dla dzieci i młodzieży z afazją w Toruniu-25.11.2022

W Kujawsko-Pomorskim Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Toruniu został uruchomiony „Klub dla dzieci i młodzieży z afazją i ich Rodziców”. Dzieci i ich rodzice spotykają się w Ośrodku Korczaka na ul. Żwirki i Wigury 15 w każdy trzeci piątek miesiąca. Ideą Klubów jest stworzenie przestrzeni dla rodziców i ich dzieci na wymianę poglądów, podzielenia się troskami czy swoim doświadczaniem dotyczącym afazji. Toruń jest piątym miastem w Polsce, gdzie powstał Klub, takie Kluby funkcjonują już w Radomiu, Łodzi, Krakowie i Wrocławiu. 


II spotkanie klubu dla dzieci i młodzieży i ich rodziców w Radomiu-25.11.2022

25 listopada w Radomiu odbyło się już drugie spotkanie Klubu dla dzieci i młodzieży z afazją oraz ich rodziców. Tym razem tematem przewodnim były emocje oraz dzień misia. Dzieci miały okazję kolorować karty pracy z różnymi minkami, zagrać w koło emocji, wspólnie kolorować misia oraz go leczyć, a także brać udział w przygotowanych zabawach. Największym powodzeniem cieszyły się klocki, układanki, gry oraz berek. Najmłodsi, w ramach własnej inwencji, zakosztowali również chowanego (w szafie). W tym czasie rodzice w drugiej sali opowiadali o sobie i swoich pociechach, wspierali się wzajemnie i napędzali pozytywnie. Następnie Panie Katarzyna Nowak i Katarzyna Rogala z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Radomiu wystąpiły z prelekcją o trudnych emocjach. Oczywiście wszyscy zgromadzeni brali aktywny udział w spotkaniu, a nawet wspólnie stworzyli koło emocji i mówili o własnych doznaniach. Bardzo się cieszymy, że grono klubowiczów powiększa się i czekamy z niecierpliwością na kolejny wspólny czas w styczniu.


III spotkanie klubu dla dzieci i młodzieży i ich rodziców w Łodzi- 18.11.2022

W miniony piątek odbyło się kolejne – 3 już spotkanie Klubu dla Dzieci i Młodzieży z afazją oraz Ich Rodziców organizowane przez Stowarzyszenie Razem Rozkodujmy Afazję oraz ZAfazjąNaSportowo. Dzięki uprzejmości Monosfera w Monopolis nasze dzieci i młodzież mogła beztrosko bawić i integrować się. Elementem edukacyjnym był Kurs Pierwszej Pomocy przeprowadzony przez Wojskowe Centrum Kształcenia Medycznego w Łodzi Rodzice  w tym czasie korzystali z porad i pomocy zaproszonego pedagoga specjalnego -Aleksandry Skałeckiej. (https://www.facebook.com/profile.php?id=100000093923629). W miłej atmosferze rozmawialiśmy o ważnych i czasami trudnych sprawach. Na koniec każde dziecko otrzymało słodki upominek dzięki uprzejmości @BankZywnosciwLodziimMarkaEdelmana (https://www.facebook.com/Bank-Żywności-w-Łodzi-im-Marka-Edelmana-100587673367550).  Mamy nadzieję, że kolejne spotkanie będzie równie miłe i owocne.


Inauguracja klubu dla dzieci i młodzieży i ich rodziców w Krakowie -04.11.2022

4 listopada odbyła się uroczysta inauguracja klubu dla dzieci i młodzieży i ich rodziców
w Krakowie. Na mapie Krakowa pojawiło się miejsce, do którego można przyjść i w atmosferze życzliwości i zrozumienia  podzielić się swoimi radościami, troskami oraz sukcesami z ludźmi, którzy na co dzień borykają się z podobnymi wyzwaniami. W tym czasie dzieci w przyjaznym otoczeniu mogą oddać się beztroskiej zabawie, wejść w pozytywne relacje z innymi dziećmi,
 a nawet zapoczątkować nowe przyjaźnie.

Pierwsze spotkanie było bardzo emocjonujące zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Początkowy dystans szybko został zamieniony na dziecięcy entuzjazm podczas wspólnych zabaw, a dorośli przy kubku gorącej kawy i herbaty szybko znaleźli wspólny język. Słowa nie oddadzą  atmosfery krakowskiego spotkania. Ci, którzy byli zapewne potwierdzą, że spotkanie było owocne dla starszych i młodszych, A te osoby, który nie miały możliwości pojawić się w klubie będą miały szansę w niedługim czasie na własnej skórze przekonać się jaki panuje u nas klimat.

W tym miejscu chcemy serdecznie podziękować naszemu sponsorowi https://www.activlab.pl/, za wsparcie dzięki któremu mogliśmy wyposażyć nasz klub w nowe zabawki.

Krakowski klub dla dzieci i młodzieży z afazją i ich rodziców uznajemy za otwarty.


Inauguracja klubu dla dzieci i młodzieży i ich rodziców w Radomiu- 22.10.2022

W Radomiu w południe 22 października odbyło się otwarcie klubu w Instytucie Miejskim w Kamienicy Deskurów. Przybyłe dzieci układały klocki, kolorowały kolorowanki, wspólnie się bawiły. Ten czas rodzice wykorzystali na owocną rozmowę.


II spotkanie klubu dla dzieci i młodzieży z afazją i ich rodziców w Łodzi – 21.10.2022

II spotkanie klubu w Łodzi odbyło się w nowym miejscu. Zainteresowani spotkali się w Monosferze w piątkowe popołudnie 21 października. Dzieci wspólnie bawiły się i nawiązywały nowe relacje, a w tym czasie rodzice wymieniali się swoimi doświadczeniami. W klubie gośćmi specjalnymi były dwie zaproszone Panie Logopedki, które dzieliły się swoją wiedzą z rodzicami.


Inauguracja klubu dla dzieci i młodzieży z afazją i ich rodziców w Łodzi – 30.09.2022.

30 września Stowarzyszenie Razem Rozkodujmy Afazję we współpracy z Afazją na sportowo uruchomiło w Łodzi klub dla dzieci z afazją i ich rodziców. Dla dzieci przygotowano gry, zabawy, kącik plastyczny. Rodzice mieli możliwość porozmawiać, wymienić się opiniami, problemami. W klubie bawiło się ponad trzydzieścioro dzieci.